Otomatik Halı Yıkama Makinasının Avantajları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otomatik Halı Yıkama Makinasının Avantajları

Otomatik Halı Yıkama Makinasının Avantajları

Otomatik halı yıkama makinası halı yıkama firmalarında kullanılan bir makinadır. Son yıllarda otomatik halı yıkama makinaları sayesinde birçok müşteri evde kendi halısını yıkamak yerine halı yıkama firmalarını halısını teslim ediyor. Oldukça büyük olan halı yıkama makinası neredeyse bir oda kadar yer kaplıyor.

Otomatik halı yıkama makinaları sayesinde halılar çok daha kısa sürede yıkanıyor ve müşterilere daha çabuk teslimat yapılıyor. Eski usulde herkes kapısının önünde halılarını yıkarken günümüzde bu yöntem çok zor hale geldi ve firmada halı yıkatmaya nazaran daha masraflı olduğunu belirtiyorlar.

 

Otomatik Halı Yıkama ile Temizlik Daha Kolay

Temizlik malzemeleri arasında en önemli olan halı yıkama makinası sayesinde temizlik yapmak artık çok daha kısa sürüyor. Eski yöntemle yıkanan halılar yaklaşık bir hafta uğraştırırken şimdi otomatik halı yıkama makinası sayesinde en fazla 3 iş günü içerisinde yıkanan halı adrese teslim ediliyor. Böylece hem insan gücü azaltılmış oluyor hem de maddi açıdan daha rahat oluyor.

Eski insanlar hala halı yıkama firmalarına karşı çıksa da aslında halı yıkarken sarf edilen su çok daha fazla gidiyor. Bununla beraber insanlar çok fazla yoruluyor. Fakat otomatik halı yıkama makinaları sayesinde insanlar daha az rahatsız olur.

 

Halı Sıkma Makinası ile Bir Arada

Halı sıkma makinası ile uyum sağlayan otomatik halı yıkama makinası sayesinde halılar hiçbir şekilde zarar görmeden müşterinin hizmetine sunulur. Otomatik halı yıkama makinalarında yıkanan halılar yıkama işleminden sonra halı kurutma makinasına alınır ve yaklaşık 10 saat bekledikten sonra tertemiz ve kupkuru olarak müşterinin hizmetine sunulur.

 

Zorlu Lekeler Artık Daha Kolay Temizleniyor

Halı yıkama makinası olmasaydı zorlu lekeler tamamen insan kol gücüyle çıkacaktır. Otomatik halı yıkama makinalarında hiçbir şekilde kimyasal ilaç kullanılmaz. Tüm halı şampuanları doğal olup hiçbiri halılara zarar vermez.

Soğuk havalarda da kolayca yıkanan halılar otomatik halı yıkama makinası sayesinde tertemiz olmaktadır. Otomatik halı yıkama makinası her halı yıkama firmasında bulunan bir makinadır. Böylece müşterilere çok daha kısa sürede halıların teslimatı gerçekleştirilir. Hem müşteri hem firma memnun bir şekilde devam eder. Firmamızdan otomatik halı yıkama makinelerini inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018