Labomat Disc 1100 P Zemin Cilalama Ve Halı Yıkama Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat Disc 1100 P Zemin Cilalama Ve Halı Yıkama Makinası

Labomat Disc 1100 P Zemin Cilalama Ve Halı Yıkama Makinası

 

Labomat Disc 1100 P halı yıkama makinası endüstriyel temizlik alanında sıklıkla tercih ediliyor. Nitekim derinlemesine temizlik sağlayan özel makinalar arasında gösterilmekte. Hatta sadece halı yıkamak adına değil zemin cilamama için de temin edilen makinalardan bir tanesidir. Halı yıkama meçi yani makinası olarak sunulan ürün, gerek motor gücü gerekde çalışma genişliği ile dikkat çekmekte. Bu anlamda satın almak isteyenlere Labomat Disc 1100 P zemin cilalama ve halı yıkama makinası hakkında sunulan temel bilgiler;

 

  • Öncelikle motor gücünün 1100 W olduğunu göreceksiniz.
  • Güçlü voltajından kaynaklı derinlemesine temizlik sunuyor.
  • 50/60 Hz frekansı ile de işlemlerin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi esas alınmakta.
  • Çalışma genişliği olarak ise 430 mm temel alınmaktadır.

 

Labomat Disc 1100 P Cilalama & Yıkama Makinası Özellikleri

 

Labomat Disc 1100 P zemin cilalama ve halı yıkama makinası için teknik özelliklere göz atanlar satın almak için harekete geçiyor. Nitekim güçlü ve ergonomik yapısından kaynaklı işletmelerin tercihi halindedir. Örnek verecek olursak başta fırça devir hızına göz atılabilir. Bu anlamda tam olarak 154 rpm temel alınmaktadır. Hemen arkasından ise tank kapasitesi geliyor. Kapasitenin 13 lt olacak şekilde tasarlanması da dikkat çekmekte.

 

Ürün ağırlığının 48 kg olacak şekilde belirlenmesi söz konusudur. Akabinde güç kablosu uzunluğuna göz atılabilir. Kablo uzunluğuna yönelik 12 m temel alınmıştır. Uzun olması da işletmelerin tercihi halinde olmasına etki ediyor. Son olarak ses basınç seviyesi incelemeye alınabilir. 54 db olacak şekilde basınç gücüne yer verilmekte. Labomat Disc 1100p makina özelliklerine rağmen makul fiyat aralıkları ile alıcısını karşılamaya devam ediyor.

 

Labomat Disc 1100 P Makina Görselleri

 

Labomat Disc 1100p halı yıkama makinası görsellerine bakarak fikir sahibi olmanız mümkün. Teknik özelliklerinden önce ürünün görsellerine yer verilmektedir. Bu anlamda tasarımı ile de ne denli kullanışlı bir halı yıkama makinası olduğunu göreceksiniz. Gövde kısmı ortalama boyutlara sahip olan makinalar arasındadır. Alt kısmı yuvarlak hacmi ile derinlemesine temizlik sağlıyor. Tekerlikli arka kısmı sayesinde de hareket gücüne hakim olmanız söz konusudur. Sunmuş olduğumuz görseller ve teknik özellikler kapsamında profesyonel tercihlerde bulunmanız çok kolay.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018