Fantom Promini 100 M Otel Tipi Süpürge Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Promini 100 M Otel Tipi Süpürge Özellikleri

Fantom Promini 100 M Otel Tipi Süpürge Özellikleri

Piyasada birçok elektrikli süpürge bulunmaktadır. Teknolojinin hızla ilerlemesiyle de her geçen yıl yüzlerce model üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Bu üretilen ürünler arasında Fantom markası da zirvede yer almaktadır. Fantom markası başta Türkiye olmak üzere birçok Avrupa ülkesine endüstriyel temizlik ekipmanı üreten köklü bir firmadır. Birçok işletmeye uygun ekipmanlar üretmesiyle de ürün yelpazesi oldukça geniş olan Fantom markasının tüm oteller için üretmiş olduğu Fantom Promini 100 M otel tipi süpürgesi de her yıl oteller ve işletmeler tarafından büyük talep görmektedir.

 

 

Fantom Promini 100 M otel tipi süpürge oteller, rezidanslar ve restaurant tarzı işletmeler için en uygun elektrikli süpürgedir. Bu uygunluğu özellikleriyle ispat etse de en ilk başta konuşulması gereken özelliği çok sessiz çalışmasıdır. Bu sessizliği sayesinde işletmelerin temizliği yapılırken çevreye hiçbir şekilde ses gitmediği için oldukça profesyonel bir süpürge olduğu aşikardır.

 

Fantom Promini 100 M otel tipi süpürgeleri pansiyonlardan 5 yıldızlı otellere kadar her otelde görebilirsiniz. Promininin bu kadar yoğun talep görmesini ise aşağıda vereceğimiz özelliklerini incelediğiniz zaman sizler de anlayacaksınız.

 

Fantom Promini 100 M Süpürge Özellikleri

Fantom Promini 100 M süpürge adından da anlaşılacağı üzere oldukça küçük bir süpürgedir. Küçük olması sakın sizi yanıltmasın. Promini 100 M aynı atom karınca misali küçük cüssesinin altında yatan ileri teknoloji motoruyla ve emiş gücüyle büyük kirlerle mücadele oldukça başarılı.

 

850 Watt’lık Dry / Sıngle Stage motora sahip Fantom Promini 100 M küçük kompakt yapısı sayesinde zeminin süpürülmesinde her alana girip çıkmasından dolayı oldukça maharetlidir. 2150 mmSS emişi ile yüzey üzerinde bulunan tüm kirleri toz bölmesine hızlıca atmaktadır. 13 litre toz torbası kapasitesiyle bir işletmenin temizliği için herşey bu küçük makinenin içerisine konulmuştur. 220 volt elektrikle çalışan Promini 100 M 15 metre kablo uzunluğuyla da geniş bir çalışma alanına sahiptir.

 

Çelikten oluşan tankı sayesinde darbelere karşı oldukça dayanıklı olması haricinde tasarımsal olarakta çok iddialıdır. 10.2 kg ağırlığına sahip Promini 100 M ile oda içerisindeki her zemin kolaylıkla süpürülebilir. Süpürge ucunun da dar alanlara girişinin kolay olarak gerçekleşmesi için özel olarak dizaynı ile Promini 100 M süpürgeyi kullanan her işletme bu üründen oldukça memnundur. Bu kadar özelliğinin yanında çok sessiz bir şekilde çalışması da bu ürünü vazgeçilmez kılmaktadır.

 

 

Kurulumu ve Teslimatı

Fantom Promini 100 M süpürgeyi Türkiye’nin 81 iline kargo ile gönderimi gerçekleştirmekteyiz. 410 X 510 X 390 mm koli içerisine koyarak sizlere teslim ettiğimiz Fantom Promini 100 M yi bize vermiş olduğunuz adrese en geç 7 iş günü içerisinde teslimini gerçekleştirmekteyiz. Ürün kurulumu içinse hiçbir süreye gerek yoktur. Ürünlerimizi kargolarken kurulu bir şekilde sizlere teslim ettiğimiz için temizliklerinize hemen Promini 100 M yi dahil edebilirsiniz.

 

Fantom Promini 100 M Otel Tipi Süpürge Fiyatı

Fantom Promini 100 M otel tipi süpürge fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişiklik gösterdiği için sitemizden ya da N11 ve Hepsiburada online satış mağazalarımızdan ürünün fiyatını öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz. Perakende satış haricinde toptan satış hizmeti de sunmakta olan bizlerle iletişime geçerek toptan Fantom Promini 100 M otel tipi süpürge fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bizlere;

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp: 0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr iletişim adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018