Fantom Procart Atık Toplama Arabası Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Procart Atık Toplama Arabası Modelleri

Fantom Procart Atık Toplama Arabası Modelleri

Endüstriyel temizlik sektöründe profesyonel temizlik ekipmanları üreten Fantom markası, otel, hastane, yurt, okul gibi alanların atıklarının toplanması için birçok farklı atık toplama arabasına sahiptir. Fantom Procart atık toplama arabaları atık toplama haznesi ve tasarım olarak birbirinden farklılıklarının bulunmasıyla her alan için neredeyse özel bir araç üretmiştir.

 

İşletmeniz için atık toplama arabası satın almak istiyorsanız satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

 

 • İşletmeniz için atık toplama arabası almak için koridor genişliğinizi, odaların içerisine araç girecekse kapı genişliğine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde işletmeniz için uygun olmayan büyük bir atık toplama arabasına sahip olduğunuzda rahat giriş çıkış yapamayacağınız için temizlikleriniz daha zorlu bir hale gelecektir.

 

 • Atık toplama araçlarında kilitli çöp torba kilitlerinin olmasına dikkat etmenizde büyük fayda vardır. Çöp torba kilidi bulunmayan atık toplama araçları temizlik esnasında çevreye atıkların kokusunu yayacaktır.

 

Fantom Procart atık toplama arabaları muadil ürünlere göre oldukça kaliteli malzemelerden üretilmesi, tasarımının, kullanışlılığı baz alarak yapılması ve özelliklerinin kapsamlı olması nedeniyle otel, hastane, yurt, resmi tüm kurum binalarında tercih edilebilir.

 

Fantom Atık Toplama Araba Modelleri

Fantom atık toplama araba modellerini incelemek ve modeller hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 • Fantom 186 SB Atık Toplama Arabası
 • Fantom 185 SB Atık Toplama Arabası
 • Fantom 181 SB Atık Toplama Arabası
 • Fantom 161 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 160 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 151 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 150 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 121 SP Atık Toplama Arabası
 • Fantom 121 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 120 SP Atık Toplama Arabası
 • Fantom 120 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 113 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 111 Atık Toplama Arabası
 • Fantom 110 Atık Toplama Arabası

 

Yukarıda belirttiğimiz tüm modellerin ebat, atık haznesi, özellik bakımından birbirlerinden farklılıkları bulunmaktadır. Bu farklılıkları öğrenmek için ürünleri inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçerek ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Fantom Procart Atık Toplama Arabaları Özellikleri

Tüm Fantom Procart atık toplama arabaları darbeye, ısıya ve suya oldukça dayanıklı olan CPP malzemesiyle gövdeleri üretilmiştir. CPP gövdenin bu kadar dayanıklı olmasıyla uzun ömürlü bir kullanım süresi de oluşmaktadır. Tasarım ödülleri alan Fantom markası ürünlerinde ergonomik kullanımı sayesinde tüm manevraları kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Sessiz ve tamponlu tekerlekleri sayesinde hem sessiz bir temizlik yapma imkanı sunarken hem de çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Tekerleklerinde bulunan güçlü fren sistemi sayesinde düz veya eğik zeminlerde sabit kalabilmektedir.

 

Uluslararası standartlara göre üretilmiş olan Fantom Procart atık toplama arabaları opsiyonel aksesuarları sayesinde atık bölmesini daha da geniş hale getirebilmektedir. Gövde yapısının CPP plastikten olması sayesinde suyla temas halinde herhangi bir paslanma olmamaktadır.

 

 

 

Kurulu ve Teslimat

Edit Endüstriyel A.Ş olarak tüm ürünlerimizi 7 iş günü içerisinde Türkiye’nin 81 iline kargo ile yollamaktayız. Ürünlerimizin kurulumu ise maksimum 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Ürün kurulu olarak vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Fantom yetkili satış bayisi olmamızdan dolayı ürünlerimizle alakalı teknik desteği de siz değerli müşterilerimize vermekteyiz

 

Fantom Procart Atık Toplama Arabası Fiyatları

Fantom Procart atık toplama arabası fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi, N11 ve Hepsiburada online satış mağazalarımızı inceleyebilirsiniz. Perakende satış haricinde toptan satış hizmeti de vermekteyiz. Toptan Fantom Procart atık toplama arabası fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve ürün fiyatlarını sizlere iletebiliriz.

 

Bizlere;

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp: 0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018