Fantom Otel Tipi İkram Tepsisi Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Otel Tipi İkram Tepsisi Modelleri
Fantom Otel Tipi İkram Tepsisi Modelleri

Fantom Otel Tipi İkram Tepsisi Modelleri

Covid-19 salgını ile sosyal hayatın minimal olmasıyla insanlar yoğun geçen yılın stresini atmak için tatil planları yapmaya başladı. Tatil için insanların hazırlık yapmaya başlamasıyla birlikte otellerinde misafirlerini çok daha iyi ağırlayabilmeleri için hazırlık yapması, ekipmanlarını yenilemesi gerekmektedir. Bu içeriğimizde Fantom otel tipi ikram tepsisi modelleri hakkında bilgi verecek olsakta diğer otel ekipmanları hakkında bilgi almak için otel ekipmanları içeriğimize göz atmanızda fayda bulunmaktadır.

 

Bir otelin ekipmanları arasında kesinlikle ve kesinlikle bulunması gereken eşya ikram tepsileridir. İkramlar hayatın her noktasında insanları oldukça memnun etmektedir. Oteller ise tatil için gelen misafirlerine üstün bir hizmet sunması ve müşterilerini memnun etmeleri için ikram tepsilerini doğru seçmelidir. Fantom otel tipi ikram tepsileri birçok farklı tasarıma sahiptir. Otelin hangi ikramları yapacağına karar vermesi, ona uygun tepsi seçimi için önemlidir. Peki Fantom otel tipi ikram tepsisi modelleri nelerdir?

 

Fantom İkram Tepsi Modelleri

Fantom ikram tepsi modelleri yukarıda da bahsettiğimiz üzere tasarım olarak farklılıklar içermektedir. Bu farklılıkları modeller hakkında detaylı bilgi alarak ve inceleyerek görebilirsiniz.

 

Fantom Protray 2011TP İkram Tepsisi

Fantom Protray 2011TP ikram tepsisi otellerin misafirlerine hoşgeldin ikramı olarak tercih edebileceği bir modeldir. Modern ve estetik tasarıma sahip olmasıyla müşterilerinizi etkileyecek bir ürün olan Fantom Protray 2011TP ikram tepsisi melamin gövde ile üretilmiştir. Melamin gövdenin tercih edilmesi darbelere, ısıya karşı oldukça dayanıklı olmasını sağlamıştır. Fantom Protray 2011 TP ikram tepisisi kettle, kahve, çay, şeker ve fincan bölmelerine sahiptir.

 

Fantom Protray 2012TP İkram Tepsisi

Diğer fantom otel ikram tepsilerinde olduğu gibi Fantom Protray 2012TP ikram tepsisi de siyah rengi, modern tasarımı ve kullanışlı gözleri sayesinde otellerin misafirlerini adeta bir lord gibi ağırlamasını sağlayacaktır. Suya, ısıya ve darbeye dayanıklı ABS gövdeden üretilen Fantom Protray 2012TP modeli kettle, çay, kahve, şeker ve fincan bölmelerine sahiptir.

 

Fantom Protray 2014TP İkram Tepsisi

Fantom Protray 2014TP ikram tepsisi küçük büyük her otelin müşterilerini ağırlamak için tercih edebileceği modeller arasında kesinlikle bulunmalıdır. İşlevselliği, modern bir tasarımla birleştiren Fantom Protray 2014TP otel tipi ikram tepsisi ABS gövde ile üretilmiştir. ABS gövde, ısıya, darbeye, ve suya karşı oldukça dayanıklı olmasından dolayı uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Fantom Protray 2014TP ikram tepsisinde kettleın tabanı elektrik kablosu ile tepsinin altına monte edilmiştir. Oda servisinde tepsiyi fişe taktığınız takdirde kettle içerisindeki su hiç soğumadan sıcak sıcak kalabilmekte ve sonra tekrardan kullanılabilmektedir. Elektrik kablolu kettle gözünün yanında, çay, kahve, şeker ve fincan bölmelerine de sahiptir.

 

Fantom Protray 2015TP İkram Tepsisi

Otellerin misafir ağırlamasında tercih edebileceği son Fantom ikram tepsi modeli ürünü de Fantom Protray 2015TP modelidir. Fantom Protray 2015TP ikram tepsisi diğer modellerde olduğu gibi ısıya, suya ve darbeye dayanıklı olan ABS gövdeden üretilmiştir. Bu modelde diğer modellerde olmayan özellik ise fincan tepsisi hareketlidir. Bu özellik küçük bir detay gibi görünse de müşterilere ikram sunarken çok büyük bir özelliktir. Fantom Protray 2015TP ikram tepsisinde de çay, kahve, kettle, şeker ve fincan bölmeleri bulunmaktadır.

 

Fantom Otel Tipi İkram Tepsisi Fiyatları

Fantom otel tipi ikram tepsisi fiyatları için N11 ve Hepsiburada mağazalarımızdan ürünlerimizin fiyatlarına ve diğer tüm özellikleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Perakende ve toptan satış fiyatlarımızın farklı olmasından dolayı toptan ürün almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek toptan Fantom otel tipi ikram tepsisi fiyatı alabilirsiniz.

 

Bizlere;

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp:0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr

 

iletişim adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018