Bosch Süpürgenizi Firmamız Edit Temizlik İle Edinin

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bosch Süpürgenizi Firmamız Edit Temizlik İle Edinin

Bosch Süpürgenizi Firmamız Edit Temizlik İle Edinin

Bosch süpürge, süpürge kategorisi içerisinde en iyilerinden biridir. Barındırdığı son model vakumlama gücü ve hafifliği sayesinde temizlik tutkunlarının gözdesi haline dönüşmüştür. Süpürge, asırlar öncesinden bu yana en çok evrimleşen temizlik materyalidir. Ilk süpürge, herhangi bir elektrik kullanılmaksızın temizlik yapılan çalı süpürgeleriydi. Yavaş yavaş ilerleyen teknoloji ile birlikte elektronik vakumlayan süpürgeler icat edildi. Şüphesiz bu süpürgeler daha sağlıklı yaşam alanları yaratılmasını sağladı. Insanların yaşadıkları alanlarda çok fazla toz birikir. Bu tozlar kimi zaman gözle görülmez. Gözle görülmeyen bu tozların en çok yer aldığı alanlar, halı ipliklerinin, koltuk döşemelerinin aralarıdır. Özellikle toza ve kire alerjisi olan kişiler, eğer kaliteli bir süpürge ile tozlar temizlenmezse zorluk çekerler. Yaşam alanlarını iyileştirmek ve tozlardan, kirlerden uzaklaşmak için, kaliteli bir süpürge edinilmesi önemlidir.

Elektrikli Süpürge Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Elektrikli süpürge, Robert Bimm tarafından icat edilmiştir. Üretim ülkesi ise Fransadır. Genel olarak katı ya da sıvı olması fark etmeksizin maddeleri içine çekmeye yarayan bir mekanizmaya sahiptir. Eski zamanlardan bu yana elektrikli süpürgeler, boyut olarak oldukça küçükmüştür ve daha hafif bir hale gelmiştir. Bosh Süpürge de, yeni nesil üretilen süpürgelerden biridir.

Elektrikli Süpürgelerin Çalışma Şekilleri

Bir elektrik süpürgesi, farklı bölümlerden oluşur. Bu bölümler süpürgenin toz filtresi, emme motoru, egsozu, elektrik motoru şeklindedir. Elektrikli süpürgelerin çalışması için muhakkak bir elektrik akımı gerekir. Bu akım, kablo aracılığı ile sağlanır. Daha sonra içeride yer alan fana ulaşan akım motoru çalıştırmaya başlar. Içeride bir basınç farkı oluşur ve bu sayede elektrikli süpürge emme işlemini gerçekleştirir. Tozlar ve kirler süpürgenin içine çekilir ve bir torbada birikir. Kimi süpürgede torba yerine su bulunur ve suyun kirlendikçe değiştirilmesi gerekir. Yeni nesil elektrikli süpürgelerde torba yerine daha farklı bir sistem bulunur. Yine bir torba olan bu sistemde, torba kullanıp atılmaz, yıkanarak temizlenir ve tekrar kullanılır. Süpürgelerin emme gücü, içerisinde biriken tozlar arttıkça ters orantılı olarak azalır. Dolayısı ile, süpürge temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Firmamız Edit Temizlik ile, dilerseniz, bulunduğunuz herhangi bir konumdan Bosch süpürge alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018